• Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

    Garanti BBVA Portföy

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede yer alan bilgi ve belgelerin herhangi bir şekilde kullanılmasından ve üçüncü kişilerle paylaşılmasından Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. ve herhangi bir çalışanı sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi hazırlanırken yararlanılan ve kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu internet sitesindeki bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemler nedeniyle doğacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belgeler Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri garanti edilmemektedir. İnternet sitesinde yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Fonun geçmiş dönemlere ilişkin getirisi gelecek dönemlerin getirisi için herhangi bir gösterge olamaz. Fonlarla ilgili nihai şart ve koşulların belirtildiği izahname ve yatırımcı bilgi formuna; performans sunum raporları ve portföy dağılım raporlarına KAP (www.kap.gov.tr) internet sayfasından ulaşabilirsiniz. İşbu site, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır. Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’nin yazılı izni olmadıkça değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yayımlanamaz. Aksi davranışlara karşı her türlü yasal yola başvurma hakkımız mahfuzdur.