• Güvenlik Bilgilendirmesi

  Garanti BBVA Portföy

Güvenlik Bilgilendirmesi

Gizlilik Politikası

 1. Web Sitemizde üye girişi bulunmamakta, yalnızca ürün ve hizmetler ile ilgili bilgilendirmeler bulunmaktadır.
 2. Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından Şirketimizin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
 3. Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu değildir.
 4. Web Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafiklerde, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi ve kuruluşlardan temin edilen bilgiler bulunmakta olup, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sitemizde yer alan tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle Web Sitemizde yer alan tablo ve grafiklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu değildir.
 5. Web Sitesi kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, virüs, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu değildir.
 6. Garanti Portföy Yönetimi A.Ş., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların, Şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
 7. Web Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.'ye aittir. Web Sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Şirketimizde saklıdır.
 8. Web Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’nin yazılı iznini almadıkça, Web Sitemiz’in belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya Web Sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.
 9. Şirketimizin dış kaynak hizmeti aldığı kuruluşların, müşterilerimizin ve personelimizin, şirketimizin bilgi sistemleri üzerindeki aktivitelerinin kayıtları tutulmaktadır. Bu bilgilendirme, Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği (VII-128.9) Madde 22-5 kapsamında yapılmıştır.
 10. Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. Web Sitesi Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Uygulama hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.

Güvenliğiniz için:

 • Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’den geldiğini iddia etsin etmesin, aldığınız e-postalara dikkat ediniz.
 • Hem internette hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutunuz.
 • Virüsler ve benzeri yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyunuz.
 • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olunuz.

Phishing (Oltalama) Saldırıları:

Bu tür saldırılar, çeşitli banka ve finans kurumları tarafından gönderilmiş gibi görünen, acil ve çok önemli konular içeriyormuş gibi duran sahte e-postalardır.

Yollanan bu sahte e-postalarda verilen linkler aracılığı ile sizden, internet şubesi parolası ve kişisel bilgileriniz daha sonra zararınıza kullanmak için istenebilir. Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’den gelmeyen bu tür e-postalara karşı dikkatli olmalı, kesinlikle yanıt vermemeli ve sizden istenen bilgileri girmemelisiniz.

Bilindiği gibi İnternet üzerinde dileyen kişi dilediği e-posta adreslerine e-posta gönderebilir. Sahtecilik, itibar zedeleme kampanyaları ya da spam adını verdiğimiz saldırgan pazarlama yöntemleri için rastgele ve milyonlarca kişiye aynı anda e-postalar gönderilebilir.

Gönderilmeden önce bu e-postaları tespit etmek ve engellemek hiçbir kurumun yetki ve imkanı dahilinde değildir. Şüphelendiğiniz bir e-posta ile karşılaşırsanız konu hakkında müşteri temsilcinize bilgi verebilirsiniz.

Güvenlik Sertifikası:

Güvenliğiniz için Web Sitemiz’in sertifikaları 128 bit SSL özelliğine sahip olan ve buna ek olarak kullanıcılarının sahtecilik amaçlı siteleri güvenli sitelerden daha kolay ayırt etmelerini sağlayan sertifikaları kullanmaktadır.