• Özel Portföy Yönetimi

    Garanti BBVA Portföy

ÖZEL PORTFÖY YÖNETİMİ

Kişiye Özel Yatırım Çözümleri

  • Profesyonel portföy yönetimi
  • Piyasaların yakın takibi ve değişen piyasa koşullarına hızlı adaptasyon

Garanti BBVA Portföy varlıklarının profesyonel olarak yönetilmesini tercih eden bireysel ve kurumsal yatırımcılara, kişiye özel portföy yönetim çözümleri sunmaktadır.

Yatırımcıların risk ve getiri beklentilerine uyumlu yatırım stratejileri oluşturarak, uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile yatırımcıların performans hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı hedefler.

Özel Portföy Yönetimi için Alt Limit Tutarı

Minimum 600 Mio TL
Kişiye Özel Yönetim

Yatırımcıların risk tercihleri ve getiri beklentilerine uygun olarak portföylerinin kişiye ve kuruma özel portföy yönetimi

Piyasaların yakından takibi ve aktif portföy yönetimi

Yatırım yapılacak varlıkların ve yatırım aralıklarının kişiye özel olarak belirlenmesi

Yüksek Performans Hedefi

Performans odaklı yönetim

Farklı varlık sınıflarına ulaşım ve riskin dağıtılması

Piyasaların yakından takibi, yatırım stratejilerinin değişen piyasa koşullarına hızlı uyarlanması ile performansın artırılması

Uzman Kadro

Tecrübeli geniş yatırım yönetimi kadrosu

Şirket içi araştırma ekibi

Yatırımcılarla İletişim

Düzenli ziyaretler ile piyasa görüşlerinin ve performans bilgilerinin paylaşılması

Müşteri memnuniyetine önem veren uzman ekipler

Düzenli performans bilgilendirme raporları

Garanti BBVA Saklama İnternet Şubesinden hesapların izlenebilmesi

Sorularınız mı var?

Özel Portföy Yönetimi ile İlgili Daha Detaylı Bilgi Alın

Birikimlerinizi değerlendirmek için özel portföy yönetimi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, aklınıza takılan tüm soruları gidermek ve daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Yatırımcı Kılavuzu

Özel Portföy Yönetimi, yatırımcıların risk tercihleri ve getiri beklentilerine göre portföylerinin kişiye özel olarak vekaleten yönetilmesidir. Portföy Yönetim Şirketleri tarafından, üst gelir grubu bireylere ve kurumlara verilen özel bir hizmettir.

Portföy Yönetim Şirketleri, belli bir portföy büyüklüğüne sahip bireysel ve kurumsal yatırımcılara portföy yönetimi hizmeti sağlamaktadır. Orta ve Uzun vadeli bakış açısına sahip, sürekli piyasa takibi yapmak istemeyen, yatırımlarında profesyonel desteğe ihtiyaç duyan, belli ölçüde risk alabilen ve değişen piyasa koşullarında aktif yönetim isteyen yatırımcılar için uygun bir hizmettir.

Özel Portföy Yönetimi, yatırımcının risk ve getiri beklentisine uygun şekilde yatırım stratejisi belirlenmesini sağlar. Profesyonel ve uzman yönetim ekibi ile yatırımcıya performans odaklı bir hizmet sunulur. Değişen piyasa koşulları yakından takip edilerek, portföyün performansının artırılması sağlanır. Etkin risk takibi, risk seviyesi ve karşılaştırma ölçütüne paralel bir portföy oluşturularak yatırımcıya sürekli olarak portföyüne dair bilgi sunulur, düzenli raporlama yapılır. Portföy Yönetiminde gizlilik esastır. Müşterinin kendisi ve yetkili olarak belirlediği kişiler dışında kimseye portföy hakkında bilgi verilmez.

Getirinin garanti edilmesi Sermaye Piyasası Mevzuatı gereğince mümkün değildir. (Seri V No:59) Dolayısıyla, gelecekteki belirli bir dönem için herhangi bir getiri garanti edilemez. Ancak, geçmiş dönemlerde elde edilen getiriler ve bunların diğer yatırım araçları ile karşılaştırmaları raporlar halinde sunulabilmektedir.

Garanti BBVA Portföy Geniş Yatırım Fonu Evrenine Göz Atın, Yenilikleri Yakalayın!

Hemen Keşfetmeye Başla!