Videolar

Fon Sepeti Fonları

Hangi piyasada hangi yatırım fonuna yatırım yapacağınız konusunda kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Öyleyse aktif yönetilen Fon Sepeti Fonları tam size göre!

GTY - Trend Serbest Fon

Değişen yatırım fırsatlarını kaçırmadan, piyasa zamanlamasına ihtiyaç duymadan en Trend temalara tek bir fonda yatırım yapmak isterseniz Trend Serbest Fon tam size göre!

GZH - Temiz Enerji Değişken Fon

Birikimlerinizi kolayca değerlendirirken temiz enerji kaynaklarıyla Dünyamıza da değer katmak isterseniz Temiz Enerji Değişken Fon tam size göre!

GTZ - Gümüş Fon Sepeti Fonu

Yatırımlarınızı çeşitlendirirken, gümüşün getiri potansiyelinden yararlanmak isterseniz Gümüş Fon Sepeti Fonu tam size göre!

Smart Fonlar

Hangi yatırım ürününe ne zaman yatırım yapacağınız konusunda kararsız kaldıysanız, çoklu varlık yapısı ve aktif yönetim stratejisiyle SMART Fonlar tam size göre!

Tematik Değişken Fonlar

Birikimlerinizi temaya dayalı fonlarla değerlendirmek isterseniz, Tematik Değişken Fonlarımız tam size göre!

MET - Metaverse ve Yeni Teknolojiler Değişken Fon

Geleceğin teknolojilerine bugünden yatırım yapmak isterseniz, Metaverse ve Yeni Teknolojiler Değişken Fon tam size göre!

Sürdürülebilirlik Fonları

Birikimlerinizi değerlendirirken geleceğin yatırım fırsatlarını bugünden yakalamak, aynı zamanda dünyamıza şimdiden daha iyi bakmak isterseniz Sürdürülebilirlik Fonları tam size göre!

GVA - Elektrikli ve Otonom Araçlar Değişken Fon

Birikimlerinizi enerji tasarrufu sağlayan, elektrikli, hibrit, otonom araçları geliştiren, araştıran veya hizmet sağlayan şirketlere yatırım yaparak değerlendirmek isterseniz, Elektrikli ve Otonom Araçlar Değişken Fon tam size göre!

Yükleniyor...

Bir hata oluştu

Görüntülenebilecek bir video bulunamadı.