Temiz Enerji Karma Fon ve Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fonu Yatırımcılarla Buluşuyor!

18 Ocak 2021

Garanti BBVA Portföy olarak,Temiz Enerji Karma Fon ve Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fon’larımızı 18 Ocak 2021 itibarıyla yatırımcılarımıza sunmaya başlıyoruz.

Temiz Enerji Karma Fon ile Dünyamıza iyi bakarken, yenilikçi temalara yatırım yapma imkanı elde edebilirsiniz!

Dünya’da ve ülkemizde Temiz Enerji konusu giderek önem kazanıyor. Temiz, yenilenebilir ve alternatif enerji kaynakları gelecek nesiller için sürdürülebilir yaşam koşullarını desteklerken, beraberinde yepyeni yatırım fırsatları sunuyor ve günden güne yatırımcıların daha çok ilgisini çekiyor. Yeni Temiz Enerji Karma Fon’da ağırlıklı olarak yurt dışı varlıklara (%70-80 aralığında) yatırım yapılmaktadır. Temiz, Yenilenebilir, Alternatif Enerji Kaynaklarının ve bu alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin sermaye piyasası araçlarına, portföyünde yer vermek isteyen tüm yatırımcılarımızı Garanti Portföy Temiz Enerji Karma Fon’una bekliyoruz.

Temiz Enerji Karma Fon – İzahname.pdf

Temiz Enerji Karma Fon – Yatırımcı Bilgi Formu.pdf

Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fonu ile BIST Sürdürülebilirlik Hisse Endeksi’nde yer alan hisse senetlerine ortak olma imkanı elde edebilirsiniz!

Fon portföyünde ağırlıklı olarak BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer alan hisse senetlerine ve BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’ni takip etmek üzere kurulan borsa yatırım fonları katılma paylarına yer verir.

Birikimlerini kurumsal sürdürülebilirlik performansı üst seviyede olan şirketlerin yer aldığı BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’nde değerlendirmek isteyen yatırımcılarımızı Garanti Portföy Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fonu’na bekliyoruz.

Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fonu – İzahname.pdf

Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fonu – Yatırımcı Bilgi Formu.pdf

Fonlara dair detay bilgiler için web sitemizde yer alan bilgileri, güncel izahnameleri ve yatırımcı bilgi formlarını inceleyebilirsiniz. Fon alımı için ise tüm Garanti BBVA Şubelerine başvurabilir veya dijital kanallar üzerinden alt limit olmaksızın, hızlı ve kolay bir şekilde, GZH - Temiz Enerji Karma Fon ve GZR - Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Fon’larına yatırım yapılabilirsiniz. Aynı zamanda başka kurumda hesabı olanlar, TEFAS aracılığıyla diledikleri yatırım kurumunun şube ya da dijital kanalları aracılığıyla, yine alt limit olmaksızın, fon alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirler.