Garanti Portföy Birinci ve İkinci Fon Sepeti Fonları Yatırımcılarla Buluşuyor!

9 Mart 2021

Garanti BBVA Portföy’ den aktif yönetim stratejisi ve yüksek getiri potansiyeli hedefiyle iki yeni farklı fon sepeti fonu, 10 Mart’ta halka arz ediliyor.

Üstelik 31 Mart 2021’e kadar %0 stopaj avantajıyla!

Garanti Portföy Birinci ve İkinci Fon Sepeti Fonları tüm Garanti BBVA Şubeleri, İnternet ve Mobil Şube, Kurucu’nun anlaşmalı olduğu dağıtıcı kuruluşlar ile TEFAS üzerinden alt limit olmadan alınıp, satılabilir. Fon’a dair detay bilgiler için web sitemizde yer alan bilgileri, fonun güncel izahnamesi ve yatırımcı bilgi formunu inceleyebilirsiniz.

Garanti Portföy Birinci Fon Sepeti Fonu

Birikimlerini değerlendirirken, orta-uzun vadede TL mevduat üstü getiri elde etmeyi hedefleyen, tek bir yatırım fonunda dengeli bir varlık dağılımı ile birikimlerini kolayca çeşitlendirmeyi isteyen, portföyünde piyasa koşullarına göre, uzman portföy yöneticileri tarafından aktif yönetilen bir yatırım fonuna yer vermek isteyen yatırımcılara yöneliktir.

İzahname - GZP.pdf

Yatırımcı Bilgi Formu - GZP.pdf

Garanti Portföy İkinci Fon Sepeti Fonu

Birikimlerini değerlendirirken, orta-uzun vadede TL bazında yüksek bir getiri potansiyeli elde etmeyi hedefleyen, Tek bir yatırım fonunda, dinamik bir varlık dağılımı ile birikimlerini kolayca çeşitlendirmek isteyen, portföyünde piyasa koşullarına göre, uzman portföy yöneticileri tarafından aktif yönetilen bir yatırım fonuna yer vermek isteyen, yüksek volatiliteye toleranslı yatırımcılara yöneliktir.

İzahname - GZJ.pdf

Yatırımcı Bilgi Formu - GZJ.pdf